Informacje, Video

BRZESZCZE. Nowa koalicja w gminie. Robert Adamczyk uzyskał poparcie PiS

Kandydat na burmistrza Gminy Brzeszcze Robert Adamczyk (KWW „Razem dla Gminy Brzeszcze”) otrzymał poparcie od Bartosza Urody (KW Prawo i Sprawiedliwość) w II turze wyborów samorządowych.

Robert Adamczyk, dotychczasowy wiceburmistrz Brzeszcz, 4 listopada spotkanie się z Radosławem Szotem, kandydatem KWW „Wspólnota Samorządowa”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. Pis to nie jest „mniejsze zło” Zygmuncie. To zło absolutne. To kłamstwo, które kłamstwem pogania. To wyzwiska i pogarda dla tych, którzy nie są po „ich” stronie. Osiem lat kłamstw smoleńskich niczego cię nie nauczyło?

 2. W wielu miastach jest to niestety siła wyższa. Słyszałem, że jeśli nie wybiorą człowieka z pisowskimi koneksjami, może być większy problem np. z redystrybucją środków z rządu itp. Nie ma co wojować z wiatrakami jak don kichot. Czasem lepiej wybrać mniejsze zło. Wiadomo, że ludzie chcą zmian, ale zanim ktoś się nauczy jak działać, może zdziałać więcej złego niż dobrego, a jak się już nauczy – minie tyle czasu, że będzie można wszystko zaorać i tyle.

 3. Brzszczanie dobrze o tym wiedzieli i dla nich to żadna „,pisowska niespodzianka”.
  Są oni także dumni z tego,, że z ich stron pochodzi premier Beata Szydło.

 4. Pewnie brzeszczanie nie spodziewali się, że popierając Adamczyka zagłosowali na Szydłową. I tak oto zostali wyrolowani 🙂

 5. A dlaczego wszystko lepsze niż Pisiorki? – potrafisz to w sposób przekonywujący wytłumaczyć,
  a może marzysz, aby powrócił komunizm i UB.

 6. Dobrze, że Platformersi (PO) nie zagnieździli się w Brzeszczach, tak jak to zrobili w Oświęcimiu,
  tworząc w Grodzie nad Sołą skansen totalnych.

Send this to a friend