Informacje

BOBREK. Tragiczny wypadek, nie żyje 12-latka

We wtorek 4 września 2018 o godzinie 13.45 w Bobrku na ulicy Krakowskiej w pobliżu skrzyżowania z Lipową, doszło do poważnego wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci  49 – letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego, kierując samochodem marki Renault Clio, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem marki Opel Corsa, którym kierował 24 – letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego.

W wyniku odniesionych obrażeń śmierć  poniosła 12 – letnia pasażerka renault. Do szpitala z obrażeniami ciała Pogotowie Ratunkowe przewiozło kierującego renault oraz kierowcę i pasażera opla.

Na miejscu pracują policjanci oraz prokurator, którzy wyjaśniają okoliczności tej tragedii drogowej.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

  1. Trochę przesadzasz, i tak jest lepiej niż kilka lat temu, kiedy mogłeś czekać przed przejściem dla pieszych kwadrans, a nikt się nie zatrzymał.

  2. Co tu komentować. Kto często jeździ, widzi, że Polacy w połowie za kierownicą to durnie lub chamy.

  3. Faust nie tylko kierowcy z KCH robią jaja na drodze. Zapytaj mieszkańców powiatu krakowskiego co sądzą i kierowcach z KOS. Zapewniam cię, że ci mina zrzednie. Zresztą w Oświęcimiu nie jest lepiej. Dwa dni temu na przejściu dla pieszych dwóch kierowców chciało mnie rozjechać. Byłem na środku przejścia, a ci zamiast zwolnić przyspieszyli. Dodam, że gdy wchodziłem byli daleko. No ale oni muszą jechać osiemdziesiątką na terenie zabudowanym, bo to paniska w wypasionych furach, które jak Niemiec sprzedawał to płakał.

  4. Widziałem zdjęcia – w aucie nie wybuchły poduszki, czyli auto było niesprawne – powinien siedzieć ten co zarejestrował to auto, niestety zamiast naprawiać – wyłącza się to czego naprawa jest zbyt kosztowna, tego co te oszczedności zrobił nie żałuję. Szkoda tylko ludzi, którzy cierpią przez cwaniactwo tych idiotów

  5. Tam jest ograniczenie do 50 km/godz. Niemożliwe, żeby jadąc z taką prędkością wpadł w poślizg.

  6. Kierowcy na KCH to idioci z tego co widze to wiekszosc z nich nie ma mozgu!!!Jezdze czesto w strone Krakowa to jest k..wa dramat!!!Kondolencje dla rodziny.

  7. Jezu, to z jaka prędkością jechał, jeśli stracił panowanie na dość łagodnym zakręcie?

Send this to a friend