Informacje

KĘTY. Zatrzymali poszukiwanego 2 listami gończymi

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi 26-letniego mieszkańca gminy Kęty. Mężczyzna był poszukiwany jako podejrzany o rozbój, kradzież oraz przestępstwo drogowe.
Na podstawie dwóch listów gończych policjanci z Komisariatu Policji w Kętach od kilkunastu miesięcy poszukiwali 26-letniego mężczyzny ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany unikał spotkania z policjantami, gdyż obawiał się kary więzienia za przestępstwa, których dopuścił się w 2015 i 2016 roku tj. rozbój, kradzież oraz jazda w stanie nietrzeźwości.  W ubiegłym tygodniu, w trakcie podejmowanych czynności poszukiwawczych, funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna aktualnie przebywa w jednym z domów na terenie gminy Kęty. Udali się pod wskazany adres, gdzie właściciel posesji oznajmił ze środka, że nie otworzy drzwi, gdyż „właśnie zgubił klucz”. Dziwnym trafem klucz się znalazł, gdy tylko policjanci oświadczyli, że drzwi zostaną wyważone.

Funkcjonariusze weszli do wnętrza domu. Tam podczas przeszukania w jednym z pomieszczeń odnaleźli ukrywającego się 26-latka. Poszukiwany trafił do zakładu karnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend