Joomla Random Flash Module by DART Creations

So26072014

Aktualizacja:2014-07-26 09:04

OŚWIĘCIM. Dziś rusza 51 Tydzień Kultury Beskidzkiej

tkb5126W dniach od 26 lipca do 3 sierpnia 2014 roku na pięciu głównych estradach - w Wiśle, Szczyrku, Żywcu, Makowie Podhalańskim i Oświęcimiu - odbywać się będą koncerty w ramach 51. Tygodnia Kultury Beskidzkiej objętego patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

OŚWIĘCIM. Muzyczna noc filmowa do 4 rano

legendymuzyczne29 sierpnia 2014 roku o godzinie 20:00 w Naszym Kinie Oświęcimskiego Centrum Kultury rozpocznie się muzyczna noc filmowa, podczas której na ekranie kinowym pojawią się filmy prezentujące niezwykłe osobowości - światowe legendy muzyczne. Nie zabraknie muzyki Lou Reeda, The Rolling Stones, The Doors i Boba Marleya. Muzyczna uczta potrwa do około godziny 4:00.

VIDEO-OŚWIĘCIM. Koncert zespołu Vołosi

wolosi25 lipca 2014 roku o godzinie 20:00 plenerowym koncertem zespołu "Vołosi", w ramach projektu Dom otwarty z cyklu: Folklor, tradycje i obrzędy - filtrator znużeń, zostanie zainaugurowany na oświęcimskiej estradzie - obok Oświęcimskiego Centrum Kultury - 51. Tydzień Kultury Beskidzkiej.

OŚWIĘCIM. Contra wicemistrzem Europy

contravideFormacja Tańca Nowoczesnego "Contra", reprezentująca Oświęcimskie Centrum Kultury, zdobyła tytuł wicemistrza Europy w kategorii Cheer Dance Senior. Zawody European Cheerlaeading Championships ECC'14 odbyły się w miniony weekend w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. W tej kategorii startowało 10 formacji z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Polski.

OŚWIĘCIM. Oblicza Japonii w OCK

okaconW najbliższy weekend 5 i 6 lipca 2014 roku Oświęcimski Klub Anime wraz z Oświęcimskim Klubem Fantastyki zapraszają do Oświęcimskiego Centrum Kultury na trzecią odsłonę cyklicznej imprezy zwanej OKA–CON-em. Na mini konwencie prezentującym różne oblicza kultury japońskiej, głównie współczesnej i popularnej, będzie można wziąć udział w wielu atrakcjach, przygotowanych głównie przez oba kluby.

OŚWIĘCIM. 51. Tydzień Kultury Beskidzkiej

TK plakatW dniach od 26 lipca do 3 sierpnia 2014 roku na pięciu głównych estradach - w Wiśle, Szczyrku, Żywcu, Makowie Podhalańskim i Oświęcimiu - odbywać się będą koncerty w ramach 51. Tygodnia Kultury Beskidzkiej objętego patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

OŚWIĘCIM. Pieśni i piosenki ludowe w ilustracji

plakatjezioroW dniach od 25 lipca do 25 sierpnia 2014 roku w galerii "Tyle światów" Oświęcimskiego Centrum Kultury prezentowana będzie, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu: Sztuki plastyczne - wytwórnia wrażeń, wystawa ilustracji do pieśni i piosenek ludowych pt. "Tam za dworem, za jeziorem".