N23112014

Aktualizacja:2014-11-22 19:30

VIDEO-POWIAT. Gram w kolory - segreguję odpady

VIDEO-POWIAT. Gram w kolory - segreguję odpady

sobota, 22, listopad 2014  |  powiat

„Gram w kolory, segreguję odpady” - pod takim hasłem odbył się konkurs plastyczny, którego finał miał miejsce 5 listopad...

Loading...

OŚWIĘCIM. Przegląd film w AKF Chemik

lehnert logo"Henryki 2014" - przegląd filmów zrealizowanych w 2014 roku w Amatorskim Klubie Filmowym "Chemik" połączony z plebiscytem publiczności na najlepszy film.

OŚWIĘCIM. O wolontariacie w Indiach i świecie tamilskich wiosek

indie 21W poniedziałek 8 grudnia 2014 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie autorskie z Pawłem Kowalczykiem - autorem książki o wolontariacie w Indiach i świecie tamilskich wiosek pt. "Czerwone Drogi Auroville".

OŚWIĘCIM. Fortepian w muzyce Chopina, Kolberga i innych mistrzów

frtepian19 listopada 2014 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu: Muzyka - źródło skojarzeń, koncert fortepianowy w wykonaniu polskiej artystki - obecnie mieszkającej w Kanadzie - Katarzyny Musiał pt. "Roztańczony fortepian w muzyce Chopina, Kolberga i innych mistrzów".

OŚWIĘCIM. Siostry Wajs & Stonoga oraz... Mikołaj

mikolajock6 grudnia 2014 roku o godzinie 16:30 do Oświęcimskiego Centrum Kultury zawitają Siostry Wajs & Stonoga oraz... Mikołaj, który w tym szczególnym dniu obdaruje wszystkie dzieci prezentami.

OŚWIĘCIM. Melodie świata - koncert Piotra Rachockiego

rachocki7 listopada 2014 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu: Muzyka - źródło skojarzeń, koncert w wykonaniu solisty Opery Śląskiej w Bytomiu - tenora Piotra Rachockiego pt. "Melodie świata".

OŚWIĘCIM. Grupa tancerzy wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

IMG 7049Formacja Efekt ze Szkoły Tańca Prestiż z Oświęcimia wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Finałowy odcinek z udziałem oświęcimskich tancerzy będzie emitowany w telewizji Polsat 14 listopada o godzinie 20.00. 

OŚWIĘCIM. Oświęcimskie Spotkania Artystyczne Seniorów

seniorshowW sobotę 11 października 2014 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbywały się, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Janusza Chwieruta i Posłanki do Europarlamentu Róży Thun, I Oświęcimskie Spotkania Artystyczne Seniorów organizowane przez oświęcimski Uniwersytet Trzeciego Wieku i Oświęcimskie Centrum Kultury.