Joomla Random Flash Module by DART Creations

Wt02092014

Aktualizacja:2014-09-02 12:53

OŚWIĘCIM. Zapisz się i działaj artystycznie z OCK

sekcje ock30Oświęcimskie Centrum Kultury ogłasza zapisy do zespołów artystycznych i sekcji zainteresowań na sezon 2014/2015.

OŚWIĘCIM. ''Ale Meksyk'' czyli spotkanie z Cejrowskim

cejrowski plakat"Ale Meksyk" do Oświęcimskiego Centrum Kultury przejedzie boso Wojciech Cejrowski. Spotkanie odbędzie się w piątek 3 października br. o godzinie 19:00. Patronem wydarzenia jest portal OświęcimOnline.pl.

OŚWIĘCIM. Contra wicemistrzem Europy

contravideFormacja Tańca Nowoczesnego "Contra", reprezentująca Oświęcimskie Centrum Kultury, zdobyła tytuł wicemistrza Europy w kategorii Cheer Dance Senior. Zawody European Cheerlaeading Championships ECC'14 odbyły się w miniony weekend w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. W tej kategorii startowało 10 formacji z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Polski.

OŚWIĘCIM. Dziś rusza 51 Tydzień Kultury Beskidzkiej

tkb5126W dniach od 26 lipca do 3 sierpnia 2014 roku na pięciu głównych estradach - w Wiśle, Szczyrku, Żywcu, Makowie Podhalańskim i Oświęcimiu - odbywać się będą koncerty w ramach 51. Tygodnia Kultury Beskidzkiej objętego patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

OŚWIĘCIM. 51. Tydzień Kultury Beskidzkiej

TK plakatW dniach od 26 lipca do 3 sierpnia 2014 roku na pięciu głównych estradach - w Wiśle, Szczyrku, Żywcu, Makowie Podhalańskim i Oświęcimiu - odbywać się będą koncerty w ramach 51. Tygodnia Kultury Beskidzkiej objętego patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

OŚWIĘCIM. Muzyczna noc filmowa do 4 rano

legendymuzyczne29 sierpnia 2014 roku o godzinie 20:00 w Naszym Kinie Oświęcimskiego Centrum Kultury rozpocznie się muzyczna noc filmowa, podczas której na ekranie kinowym pojawią się filmy prezentujące niezwykłe osobowości - światowe legendy muzyczne. Nie zabraknie muzyki Lou Reeda, The Rolling Stones, The Doors i Boba Marleya. Muzyczna uczta potrwa do około godziny 4:00.

VIDEO-OŚWIĘCIM. Koncert zespołu Vołosi

wolosi25 lipca 2014 roku o godzinie 20:00 plenerowym koncertem zespołu "Vołosi", w ramach projektu Dom otwarty z cyklu: Folklor, tradycje i obrzędy - filtrator znużeń, zostanie zainaugurowany na oświęcimskiej estradzie - obok Oświęcimskiego Centrum Kultury - 51. Tydzień Kultury Beskidzkiej.