Joomla Random Flash Module by DART Creations

Pt24102014

Aktualizacja:2014-10-24 10:54

OŚWIĘCIM. Fortepian w muzyce Chopina, Kolberga i innych mistrzów

frtepian19 listopada 2014 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu: Muzyka - źródło skojarzeń, koncert fortepianowy w wykonaniu polskiej artystki - obecnie mieszkającej w Kanadzie - Katarzyny Musiał pt. "Roztańczony fortepian w muzyce Chopina, Kolberga i innych mistrzów".

OŚWIĘCIM. Melodie świata - koncert Piotra Rachockiego

rachocki7 listopada 2014 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu: Muzyka - źródło skojarzeń, koncert w wykonaniu solisty Opery Śląskiej w Bytomiu - tenora Piotra Rachockiego pt. "Melodie świata".

OŚWIĘCIM. ''Dom, a natura'' warsztaty architektoniczne dla dzieci

warszstatyock4Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku 9-12 lat do udziału w warsztatach architektonicznych prowadzonych przez architekta Annę Gieracką.

OŚWIĘCIM. Oświęcimskie Spotkania Artystyczne Seniorów

seniorshowW sobotę 11 października 2014 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbywały się, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Janusza Chwieruta i Posłanki do Europarlamentu Róży Thun, I Oświęcimskie Spotkania Artystyczne Seniorów organizowane przez oświęcimski Uniwersytet Trzeciego Wieku i Oświęcimskie Centrum Kultury.

OŚWIĘCIM. I Oświęcimskie Spotkania Artystyczne Seniorów

seniorplakat2W sobotę 11 października 2014 roku od godziny 10:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury będą się odbywały, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Janusza Chwieruta i Posłanki do Europarlamentu Róży Thun, I Oświęcimskie Spotkania Artystyczne Seniorów organizowane przez Oświęcimskie Centrum Kultury i Uniwersytet Trzeciego Wieku.

OŚWIĘCIM. Warsztaty ''Razem z mamą, razem z tatą''

razem55Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat oraz rodziców do udziału w warsztatach twórczej aktywności pn. „Razem z mamą, razem z tatą”. Celem warsztatów jest pokazanie ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu z dzieckiem.

OŚWIĘCIM. Koncert Björk w Naszym Kinie w OCK

bjorkplakatW piątek 17 października 2014 roku o godzinie 19:00 w Naszym Kinie Oświęcimskiego Centrum Kultury zostanie zaprezentowany niezwykle widowiskowy koncert wybitnej islandzkiej artystki - Björk, zarejestrowany w Alexandra Palace w Londynie, przy użyciu 16 kamer, przez Nicka Fentona i Petera Stricklanda - ekspertów w dziedzinie dokumentacji występów muzycznych.