Joomla Random Flash Module by DART Creations

N21092014

Aktualizacja:2014-09-19 18:05

OŚWIĘCIM. Darujmy światu pokój

Cudzich22 września 2014 roku o godzinie 14:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie podsumowany XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Darujmy światu pokój", objęty patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, adresowany do młodych ludzi zainteresowanych sztukami plastycznymi, którzy za pomocą dowolnej techniki pragną wypowiedzieć się na temat otaczającej rzeczywistości i podpowiedzieć nie tylko dorosłym, ale również swoim rówieśnikom jak postępować, by uczynić świat piękniejszym i spokojniejszym, dobrym i przyjaznym.

OŚWIĘCIM. Spektakl ''Obietnica poranka''

seniukW poniedziałek 22 września 2014 roku o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie zaprezentowany, w ramach II Tygla Teatralnego, spektakl w reżyserii Macieja Wojtyszko, w wykonaniu Anny Seniuk i Grzegorza Małeckiego, pt. "Obietnica poranka".

OŚWIĘCIM. ''Tygiel Teatralny'' w OCK

tygiel palaktJuż po raz drugi w Oświęcimskim Centrum Kultury będą się odbywały, w dniach 22.09-10.10.2014 roku, prezentacje teatralne w ramach "Tygla Teatralnego".

OŚWIĘCIM. Ćwiczą skoki, piruety, trenują szpagaty

momot1Tiulowe spódniczki, koczki, na nogach – baletki. W Oświęcimskim Centrum Kultury kolejny sezon artystyczny rozpoczyna Studio Baletowe. Rozmawiamy z założycielką szkoły, tancerką i pedagogiem tańca, Karoliną Momot.

OŚWIĘCIM. Zapisz się i działaj artystycznie z OCK

sekcje ock30Oświęcimskie Centrum Kultury ogłasza zapisy do zespołów artystycznych i sekcji zainteresowań na sezon 2014/2015.

OŚWIĘCIM. Dobre Rokowanie w OCK

dobrerokowanie 12W piątek 12 września 2014 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się dwunasta edycja Dobrych rockowań. Tym razem dwa świetne zespoły, które na koncertach sprawdzają się znakomicie, o czym będzie można przekonać się osobiście. Cold Calculated, który po raz pierwszy będzie miał okazję zaprezentować oświęcimskiej publice świeże kawałki i nowego perkusistę oraz bielszczanie z Harpago, po raz pierwszy w naszym mieście. Start o godzinie 19:00.

OŚWIĘCIM. ''Ale Meksyk'' czyli spotkanie z Cejrowskim

cejrowski plakat"Ale Meksyk" do Oświęcimskiego Centrum Kultury przejedzie boso Wojciech Cejrowski. Spotkanie odbędzie się w piątek 3 października br. o godzinie 19:00. Patronem wydarzenia jest portal OświęcimOnline.pl.