Joomla Random Flash Module by DART Creations

Pt27022015

Aktualizacja:2015-02-26 21:39

OŚWIĘCIM. Lutowy repertuar filmowy w Naszym Kinie

dumni wciekliW lutym na ekranie „Naszego Kina” w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowane będą nowe produkcje, m.in.: "Asteriks i Obeliks. Osiedle Bogów", "Ida" czy "Dumni i wściekli". Zobacz repertuar.

OŚWIĘCIM. Portrety Bohaterów Żołnierzy Wyklętych

wykleciW dniach od 12 lutego do 8 marca 2015 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana będzie wystawa prac malarskich Józefy Momot pt. „Portrety Bohaterów Żołnierzy Wyklętych” - zorganizowana przez Regionalne Stowarzyszenie Twórców Kultury „Grupa na Zamku”.

OŚWIĘCIM. Ferie zimowe 2015 z OCK

ock logoOświęcimskie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież podczas ferii zimowych - od 16 do 28 lutego 2015 roku - na zajęcia warsztatowe, spotkania z fantastyką i anime oraz projekcje filmowe.

OŚWIĘCIM. Wystawa ''Chronometryczne orły''

orlyzaproszenieW dniach od 12 lutego do 5 marca 2015 roku w galerii "Tyle światów" Oświęcimskiego Centrum Kultury prezentowana będzie wystawa Mariana Cholerka pt. "Chronometryczne orły". Gościem wernisażu - 12 lutego o godzinie 17:00 - będzie aktor - Jan Nowicki, który promował będzie swoją książkę pt. "Białe walce". Kuratorem wystawy "Chronometryczne orły" jest Ewa Krokosińska-Surowiec.

OŚWIĘCIM. Ale CZAD!", czyli podróże "Grupy MoCarta

mocart logoW czwartek 12 marca 2015 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpi "Grupa MoCarta" w swoim najnowszym programie pt. "Ale CZAD!".

OŚWIĘCIM. ''Zakochany Chopin'' recital fortepianowy

annalipiak19 lutego 2015 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu: Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy kandydatki do udziału w XVII Międzynarodowym Konkursie im. Fryderyka Chopina w Warszawie w 2015 roku - stypendystki Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia artystyczne i Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach - Anny Lipiak.

OŚWIĘCIM. Orkiestra zebrała 72.083,31 zł

wospfinal11 stycznia 2015 roku po raz dwudziesty trzeci zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Hasłem 23. Finału było: "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów".