Joomla Random Flash Module by DART Creations

N01052016

Aktualizacja:2016-04-30 11:04

POWIAT. Linia Oświęcim-Trzebinia zostanie zmodernizowana

POWIAT. Linia Oświęcim-Trzebinia zostanie zmodernizowana

PKP PLK przygotowują się do modernizacji linii nr ...

VIDEO-POWIAT. Bocianie gniazdo w Harmężach

VIDEO-POWIAT. Bocianie gniazdo w Harmężach

W miejscowości Harmęże w powiecie oświęcimskim nas...

OŚWIĘCIM. Czy demokracja w Polsce jest zagrożona?

OŚWIĘCIM. Czy demokracja w Polsce jest zagrożona?

Zapraszam na spotkanie w ‪Oświęcimskim Centrum Kul...

VIDEO-POWIAT. Biuro dla osób z pomysłem na biznes

VIDEO-POWIAT. Biuro dla osób z pomysłem na biznes

Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu oraz Powiatowy Ur...

OŚWIĘCIM. Dyrektor Grażyna Korczyk zawieszona z powodu zarzutów prokuratorskich

OŚWIĘCIM. Dyrektor Grażyna Korczyk zawieszona z powodu zarzutów prokuratorskich

Urząd Miasta w Oświęcimiu poinformował, że w dniu ...

VIDEO-OŚWIĘCIM. Wystawa ''Harmonia/Dysonans''

VIDEO-OŚWIĘCIM. Wystawa ''Harmonia/Dysonans''

17 kwietnia 2016 w Międzynarodowym Domu Spotkań Mł...

OŚWIĘCIM. Festiwal Filmowy Wiosna Filmów w Polsce

OŚWIĘCIM. Festiwal Filmowy Wiosna Filmów w Polsce

W dniach od 30 kwietnia do 7 maja 2016 roku w Nasz...

OŚWIĘCIM. Pomóż promować miasto

miasto oswiecim

Oświęcim bierze udział w turnieju organizowanym przez portal Onet.pl i Zumi. Wygraną jest kampania promocyjna w portalach o wartości 100 tys. zł.

Zachęcamy oświęcimian i te osoby, którym podoba się nasze miasto, do głosowania na miasto Oświęcim. Wystarczy wejść na stronę: http://turniejmiast.zumi.pl , znaleźć Oświęcim w wyszukiwarce w górnej części strony ("szukaj miasta") i zagłosować.

Jedna osoba może oddać tylko jeden głos na dane miasto. Liczba głosów przeliczana jest na procent liczby mieszkańców, aby małe miasta miały taką samą szansę na wygraną, jak te większe. Głosowanie trwa do 7 listopada 2013.

Przed miastem wielka szansa - gramy o kampanię promocyjną w portalu Onet.pl i Zumi.pl o wartości 100 tys. zł netto. Zachęcamy wszystkich do głosowania.

Konkurs jest zorganizowany przez Grupę Onet.pl S.A. wydawcę serwisu zumi.pl.

Zobacz: Regulamin Turnieju

Komentarze

#21 Zezowaty 2013-10-29 13:18
Tak na obrzydliwy szalet za pól bani ? Takie pieniądze wywalić w szambo a schronisko dla zwierzaków musi żebrać o datki bo z naszych podatków nie łaska zwiększyć kwoty na dofinansowanie tak? Władza to ani wstydu ani przyzwoitości nie ma...ciekawe czy władza wie co to wogóle za pojęcia są?
Żenujące!
#20 Janusz Marszałek 2013-10-28 00:32
Myślę, że te zdjęcia lotnicze, pokazujące Stare Miasto, PMAB i lokalizację Centrum Kongresowego - Kopca Upamiętnienia i Pokoju w Oświęcimiu świetnie pokazują fragmenty naszego miasta i przyszłego miejsca pracy bardzo wielu ludzi:

https://www.dropbox.com/s/d91psqyyhmxhha2/Oswiecim%20-%20Miasto%20Pokoju%20-%20PMC.wmv

I mam nadzieję, że w projekcie Strategii Rozwoju Miasta Oświęcim na lata 2014 - 2020 Komisarz Chwierut poleci dopisanie punktu o budowie Centrum Kongresowego - Kopca Upamiętnienia i Pokoju w Oświęcimiu. Ta inwestycja jest przecież zapisana w Planie Miejscowym dla tego terenu i przyjęta przez obecną Radę Miasta uchwałą z dnia 29.06.2011 roku. To jest zatem prawo miejscowe, o czym Komisarz Chwierut nie powinien zapominać. Obiecywał też Mieszkańcom nowe miejsca pracy. Wystarczy, by tylko nie przeszkadzał w powstaniu tej inwestycji, a ciągu najbliższych kilku lat powstanie ich w tym miejscu ponad 100 nowych miejsc pracy, nie mówiąc już o obsłudze hotelowej, cateringowej, przez wielu kierowców autokarów i busików i taksówek na trasie z i do lotnisk w Krakowie i Pyrzowicach. Będą potrzebni tłumacze, przewodnicy po PMAB i Mieście i pracownicy techniczni.
Śp. Pan Henryk Łagodzki – Powstaniec Warszawski, żołnierz płk. Witolda Pileckiego, pozostawił nam testament, w którym prosi nas o realizację tej inwestycji, opisując, jaką ogromną szansą daje ona na rozwój dla bardzo wielu ludzi z Oświęcimia i okolicy:
https://www.dropbox.com/s/iiyfz9ayglov7sn/Testament%20%C5%9Bp.%20Henryka%20%C5%81agodzkiego_gazetka_27-01-2013.pdf
#19 a 2013-10-24 11:20
http://i40.tinypic.com/2mwwkg1.jpg
#18 Shogo 2013-10-23 12:51
Cytuję Bolo:
Cytuję a:
Ale w czym macie problem?
Nie podoba Wam się w Oświęcimiu, nie chcecie go promować?
No to spieprzać stąd.

Kolego, w Polsce nadal panuje demokracja, mno może z wyjątkiem przypadku Pana Janusza - namiestnika Oświęcimia - ale tak generlanie, każdy może się wypowiedzieć nawet krytycznie, a wylgaryzmy zachowaj dla siebie i swojej rodziny w czterech ścianach

DOKŁADNIE Bolo - trafiłeś centralnie. Panie czy Pani "a" - Twój język świadczy o Tobie samym. Trochę kultury.
#17 Bolo 2013-10-23 09:19
Cytuję a:
Ale w czym macie problem?
Nie podoba Wam się w Oświęcimiu, nie chcecie go promować?
No to spieprzać stąd.

Kolego, w Polsce nadal panuje demokracja, mno może z wyjątkiem przypadku Pana Janusza - namiestnika Oświęcimia - ale tak generlanie, każdy może się wypowiedzieć nawet krytycznie, a wylgaryzmy zachowaj dla siebie i swojej rodziny w czterech ścianach
#16 a 2013-10-23 08:31
Ale w czym macie problem?
Nie podoba Wam się w Oświęcimiu, nie chcecie go promować?
No to spieprzać stąd.
#15 Shogo 2013-10-23 08:24
Cytuję grzepcio:
Cytuję Shogo:
Moi Szanowni Przedmówcy mają rację. Dlaczego w ramach kampanii nie wstawiono zdjęcia zabytkowego oświęcimskiego szaletu z początków I połowy XXI wieku? Jak wykazują powyższe komentarze oddzew społeczny jest "znaczący" :lol:
POLECAM:
http://demotywatory.pl/4159045/Szalet-za-pol-miliona-zlotych

Komentarze tam zamieszczone są "budujące". Nic, tylko siąść i ....., jeszcze po promocyjnej cenie za 50 gr. :lol:link wcale nie śmieszny.
p.s. wszędzie, gdzie grzepcio przebywa, wszędzie promuje miasto, w którym siedzi jego zad.


Każdy śmieje się z czego chce i na tym polega demokracja. "Nie to jest ładne to co jest ładne, lecz to co się komu podoba". Szalet z Klasztornej już z uwagi na sam koszt inwestycji ma "wymiar" krajowy co nie uszło uwadze internautów. Każdy ma swój punkt oceny i ma prawo przy nim pozostać. Jeżeli ktoś chce coś promować to winien zadbać, by było na co głosować. W dniu wczorajszym o 8.37 nie podwieszono żadnego zdjęcia Oświęcimia, więc na co ludzie mieli głosować? Nie głosuję "in blanco", bo potem może się okazać, że ktoś wstawi zdjęcie delikatnie mówiąc "nie na temat" a z polityką w żadnym wymiarze nie chcę mieć nic wspólnego. W oświęcimskim przypadku to obracanie kota ogonem. Pozdrawiam. :-)
#14 Bronek 2013-10-23 07:58
Cytuję MIESZKANIEC MIASTA:
Ja bym zapromował Radnych Miasta Oświęcim,którzy mieszkają w Gminie Oświęcim a biorą diety Radnych z Miasta to jest COŚ.

a mozna tak? daj nazwiska,są to osoby publiczne więc niech publika wie o takim fakcie
#13 Malec 2013-10-22 23:32
Ludziom się nie chce kliknąć aby wygrać karmę dla zwierząt a co dopiero na promocje miasta. Niech każdy, kto nie sprząta po swoim psie kliknie, a będzie mniej głodnych psów w schronisku.
#12 MIESZKANIEC MIASTA 2013-10-22 21:37
Co najmniej dwóch
#11 ON 2013-10-22 21:28
Cytuję MIESZKANIEC MIASTA:
Ja bym zapromował Radnych Miasta Oświęcim,którzy mieszkają w Gminie Oświęcim a biorą diety Radnych z Miasta to jest COŚ.


Są tacy? Znasz nazwiska?
#10 Ojciec Bosko 2013-10-22 21:27
Trupa nie da się reanimować, chyba że znajdzie się jakiś doktor Frankestein?
#9 MIESZKANIEC MIASTA 2013-10-22 21:07
Ja bym zapromował Radnych Miasta Oświęcim,którzy mieszkają w Gminie Oświęcim a biorą diety Radnych z Miasta to jest COŚ.
#8 grzepcio 2013-10-22 20:32
Cytuję Shogo:
Moi Szanowni Przedmówcy mają rację. Dlaczego w ramach kampanii nie wstawiono zdjęcia zabytkowego oświęcimskiego szaletu z początków I połowy XXI wieku? Jak wykazują powyższe komentarze oddzew społeczny jest "znaczący" :lol:
POLECAM:
http://demotywatory.pl/4159045/Szalet-za-pol-miliona-zlotych

Komentarze tam zamieszczone są "budujące". Nic, tylko siąść i ....., jeszcze po promocyjnej cenie za 50 gr. :lol:link wcale nie śmieszny.
p.s. wszędzie, gdzie grzepcio przebywa, wszędzie promuje miasto, w którym siedzi jego zad.
#7 do miłośników kibli 2013-10-22 12:28
Oprócz miejskich szaletów już nic innego dojrzeć nie potraficie?
Ślepcami was okrzykną przyszłe pokolenia !
#6 Shogo 2013-10-22 08:37
Moi Szanowni Przedmówcy mają rację. Dlaczego w ramach kampanii nie wstawiono zdjęcia zabytkowego oświęcimskiego szaletu z początków I połowy XXI wieku? Jak wykazują powyższe komentarze oddzew społeczny jest "znaczący" :lol:
POLECAM:
http://demotywatory.pl/4159045/Szalet-za-pol-miliona-zlotych

Komentarze tam zamieszczone są "budujące". Nic, tylko siąść i ....., jeszcze po promocyjnej cenie za 50 gr. :lol:
#5 KOS 2013-10-21 23:05
Na razie miszcz i jjj promują kible. Brawo chłopaki czy dziewczynki. Tak trzymać !!!!!! Wy chyba konkurencja Oświęcimia. Żal mi Was i tyle.
#4 szacun 2013-10-21 22:42
To by była promocja do kwadratu, czyli promocja promocji. Ale tam na Zaborskiej ktoś ma łeb ...
#3 Miszcz 2013-10-21 21:32
Zbudujcie jeszcze kilka szaletów i będzie promocja na cały świat.
#2 gruby 2013-10-21 17:57
Co w tym Oświęcimiu promować,chyba pełniącego obowiązki prezydenta,Pozd rawiam.
#1 jjj 2013-10-21 17:50
NIGDY!
Powiedzmy sobie szczerze - stać było 500 tys wywalić na LF//? To kasa jest...

Możliwość dodawania komentarzy chwilowo jest zablokowana.